You will not be able to view this website in all its glory until you upgrade your browser to one that supports web standards.


Úvod arrow Další možnosti arrow AURA - SOMA
AURA - SOMA Tisk

Jsme barvy, které si volíme.
Vicky Wallová - autorka metody.
Kolem těla se rozprostírá barevná aura. Tohle viděla paní Vicky Wallová a tvrdila: " Když nám schází některá barva v auře, dochází k různým zdravotním, fyzickým, mentálním a duševním problémům v našem životě. Používala k nápravě 96 barevných flakónků - Balancí, 14. Pomaderů a 14. Kvintesencí. Tyto velice aromatické, energetické a duchovně silné esence, vyráběla paní Vicky Wallová z různých bylin, drahokamů, vody a olejů.
Substance Aura - Somy dokáží navodit správný čas a vnitřní připravenost pro zvládnutí starých událostí a nebo nemocí ve kterých lidé uvízli. Každá barva má vliv na nás samotné víc, než si myslíme. Johann Wolfgang Goethe řekl, že jednoho dne bude mít jeho "Nauka o barvách" pro lidi větší význam než jeho básně. Aura - Soma spl?uje většinu známých alternativních postupů - colorterapii, aromaterapii, homeopatii a léčení drahokamy. Odhalují naši minulost, přítomnost a cestu kam jdeme. Hovoří o našich volních vlastnostech. Ideální cesta k dalšímu duchovnímu rozvoji a řešení emocionálních problémů.
Další informace naleznete na: www.aura-soma.cz .
 
< Předch.   Další >