You will not be able to view this website in all its glory until you upgrade your browser to one that supports web standards.


Úvod arrow Fotogalerie :-)
Obrázková galerie z pořádaných setkání
Domů
Kategorie
Badmintonový turnaj Vitality 2009 II.
(87 obrázků)
Dne 29.8.2009 se uskutečnil badmintonový turnaj mixů neregistrovaných háček a hráčů. Kromě výsledků můžete na tuto příjemnou akci zavzpomínat i prostřednitvím fotek Mrkající  První sada k nahlédnutí již brzy, probíhá zpracování... sledujte web Smích
Badmintonový turnaj 2009 Vitality I.
(25 obrázků)
Hluchová 2007
(1 obrázek)
Krásná byla Hluchová, celá bílá, sněhová, veselo tam bylo joj, v ping pongu se strhl velký boj. Komu karty v ruce šustí, toho Pán Bůh neopustí. Tak jsme hráli o stošest, každý hájil v boji čest. Jedna šipka, zase bod, na zemi zas zlomený je hrot. Jim Bean nebo Johny Wolker, za sto v kartách - to je Joker. Dobrá bašta, krátký spánek, ráno zavál svěží vánek. Posílení, odpočatí, v pondělí do práce se každý vrátí. Škoda, že jste s námi nebyli, krásné chvíle byste zažili. A tak těšíme se všichni na léto, zopakujem si to znovu, tak je to!!
Srdce Beskyd 2007
(15 obrázků)

Jednoho krásného víkendu jsme se sešli v srdci samotných Beskyd Mrkající  Bylo veselo, kouřivo, zimno....to ale vůbec nevadilo, všem bylo moc fajn a kolektivní pocit ? .... Posuďte sami ... až na číšníka...(ten byl přítomen pouze tělem Smích)

Švýcárna 2006
(12 obrázků)

Fotogalerie se připravuje, prosíme o strpení.... Nevinný

<< Začátek < Předchozí 1 Následující > Konec >>

DatsoGallery Multilingual
By Andrey Datso